Moje dotychczasowe osiągnięcia:
2023
Wicemistrz Trialowego Pucharu Śląska klasa Amator Pro
2022
Mistrz Pucharu Śląska w Trialu motocyklowym klasa Amator
2017
-
1 miejsce Ochotnica Górna wielki Podjazd Head2Head 22 październik
-
1 miejsce podjazd "Dżepetto" Chrzanów 12 listopad
-
4 miejsce KTM Enduro Race Extreme Lidzbark Warmiński
-
7 miejsce DRAPAK RODEO klasa EXPERT Czechy 21-23 kwiecień
-
9 miejsce KCH Enduro Dynamit Chrzanów 10-11 czerwca
-
11 miejsce HARD ENDURO BESKID HERO Góra Żar 2-4 czerwiec
-
23 miejsce KING OF THE HILL klasa EXPERT Rumunia 22-24 marca
-
27 miejsce Hard Enduro PANORAMA Rumunia 4-7 maj
-
45 miejsce Hard Enduro Megawatt Bełchatów 9-10 wrzesień
-
227 miejsce na 2000 starujących Extreme Enduro Erzberg Rodeo Austria 16-18 czerwiec
2016
-
1 miejsce KTM Enduro Race Extreme III Runda - Lidzbark Warmiński 23 październik
-
5 miejsce Silesia Extreme Enduro Sprint - Bytom 9 paździenik
-
Największa impreza off-road w POLSCE EXTREME ENDURO „RedBull 111 Megawatt” Bełchatów 17 września Kwalifikacje 69 miejsce
na 1000 zawodników , 18 września 36 miejsce na 500 zawodników w wyścigu finałowym
-
7 miejsce w klasie PRO - KCH ENDURO DYNAMIT 2 październik
-
6 miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski Enduro w klasie JUNIOR
-
5 miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski Super Enduro w klasie OPEN
-
Start w w prologu(kwalifikacjach) do jednych z najcięższych na świecie zawodów EXTREME Enduro Erzberg Austria miejsce
273 na 1800 startujących , wyścig główny miejsce 274 na 500 startujących
2015
-
4 miejsce ex aequo w Pucharze Europy Super Enduro w klasie OPEN
Atlas Arena Łódź 05.12.2015
-
Największa impreza off-road w POLSCE EXTREME ENDURO „RedBull 111 Megawatt” Bełchatów
5 września 2015 Wyścig główny miejsce 27 na 500 startujących z czego
ukończyło tylko 274 zawodników
6 września 2015 Kwalifikacje do wyścigu głównego
49 miejsce na
800 startujących
-
4 miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski Super
Enduro klasa Open
-
2 miejsce w klasyfikacji Klubowej Mistrzostw Polski
-
8 miejsce Silesia Enduro Sprint na 61 startujących
7 miejsce w kwalifikacjach typu SUPER ENDURO na 65 startujących
2014
-
Największa impreza off-road w POLSCE EXTREME ENDURO „RedBull 111 Megawatt” Bełchatów
07 września 2014 Wyścig główny miejsce 34 na 321 startujących
06 września2014 Kwalifikacje do wyścigu głównego
29miejsce na ponad
500 startujących
-
Klasyfikacja generalna Mistrzostw Polski Super Enduro klasa Open sezon 2014 5 miejsce
-
1 miejsce zespołowy Mistrz Polski 2014
-
I runda Mistrzostw Polski Super Enduro klasa Open Oborniki Wielkopolskie miejsce 5 15 czerwca
2014
-
II runda Mistrzostw Polski Super Enduro klasa Open Buczek(koło Łodzi) miejsce 4 29
czerwca2014
-
III runda Mistrzostw Polski Super Enduro klasa Open Buczek (koło Łodzi) miejsce 5 27 lipca 2014
-
IV runda Mistrzostw Polski Super Enduro klasa Open Strzelinko (koło Ustki) miejsce 6 03 sierpnia 2014
-
V runda Mistrzostw Polski Super Enduro klasa Open Tymbark miejsce 7 24 sierpnia 2014
-
III runda Cross Country Biskupice klasa Licencja 3 miejsce 12 października 2014
2013
-
Atlas Arena Łódź Puchar Polski Licencja B 2 miejsce 14-15 grudnia 2013r
-
Klasyfikacja generalna (PP) Super Enduro Licencja C za caly sezon 2013 – 1 miejsce INDYWIDUALNY MISTRZ POLSKI
-
I runda Pucharu Polski Super Enduro Nowy Targ lic C 1 miejsce - 12.05.2013r
-
II runda (PP) Super Enduro Tymbark lic C 3 miejsce - 30.06.2013r
-
III runda(PP) Super Enduro Sobieńczyce lic C 2 miejsce – 21.07.2013r
-
IV runda(PP) Super Enduro Gdynia lic C 2 miejsce- 27.07.2013r
-
V runda (PP) Super Enduro Mysiadło lic C 1 miejsce- 22.09.2013r
OLD TIMES
-
Start w w prologu do jednych z najcięższych na świecie zawodów EXTREME Enduro Erzberg Austria + Rocket Ride zawody w podjeździe- czerwiec
2012
-
Tymbark Super Enduro ‘’ Gorc Extreme ‘’ klasa junior 2 miejsce -03.04.2011r
-
‘’Szybki żubr’’ klasa MOTO 1 miejsce-01.09.2011r
-
Puchar Starosty Zawiercianskiego RMF KAGER RALLY klasa MOTO 1 miejsce
-
RMF MAXXX RALLY 1 edycja w klasie MOTO 2 miejsce
-
RMF MAXXX RALLY 2 edycja w klasie moto 1 miejsce
-
Puchar Prezydenta Miasta Nowego Sącza klasa MOTO 2 miejsce
-
Puchar Burmistrza Miasta Bukowno (motointegrator 4x4) klasa motor 1 miejsce
-
Puchar Wójta gminy Podegrodzie (motointegrator 4x4) kl. Generalna klasa moto 2 miejsce-2011